Aflevering 15. Interview met HSP/HSS Professional Saskia Klaaysen
In deze podcast interview ik Saskia Klaaysen van Anahata – coaching. Saskia is gespecialiseerd in de sensatie-zoekende HSP, ook wel de HSS genoemd. Ze heeft daar het boek ‘Prikkels bijten niet’ over geschreven. Daarnaast weet ze je ook veel te vertellen over ‘rejection sensitivity’. Dat is afwijzingsgevoeligheid, wat bij veel HSP’ers aan de orde is, of ten grondslag ligt aan onzekerheid.
Doe je het wel goed, in je werk, in ouderschap, in relaties? Voldoe je wel aan de verwachtingen? Veel sensatie-zoekende HSP’ers vragen zich dit regelmatig af. ‘Durf amateur te zijn!’, zegt Saskia in deze nieuwste podcast.
In deze podcast hebben we het verder over de loopbaan van Saskia zelf, hoe ze daarin haar richting bepaalde (‘het begon vaak met een crash’) en haar keuze voor het ondernemerschap.
Wil je meer weten over Saskia en wat ze doet, of ben je nieuwsgierig geworden naar haar boek? Check dan haar website of boekensite voor meer informatie.
Beluister hier de podcast op iTunes of op Spotify. Je kunt je daar ook abonneren, zodat je geen enkele aflevering mist!